Sortiment

Růže z Jericha
Dárkové balení

Růže z Jericha - Dárkové balení
Růže z Jericha - Dárkové balení
Růže z Jericha - Dárkové balení
Růže z Jericha se jako klubko kutálí pouští a jakmile narazí na vláhu, rozvine se do krásy. Vpusťte tuto okrasnou růži do svého domova a pozorujte, jak minutu po minutě čerpá energii ze životodárné vody. Celý popis

Hlavní přednosti

  • Dárkové balení
  • Příjemná vůně po rozvinutí
  • Vhodný dárek

Růže z Jericha pro potěchu duše

Růže z Jericha neboli pouštní růže se stane nádherným okrasným prvkem ve vaší domácnosti. Tato rostlina je jedinečná v tom, že se po doteku vody rozvine do krásného květu. Jakmile vláhu ztratí, schová svou výjimečnou tvář a svine se zpět do klubíčka. Staňte se svědky znovuzrození Růže z Jericha a použijte ji jako dekoraci nejen na Vánoce. Pouštní růže provoní celou místnost a pročistí vzduch. Svým nezaměnitelným aroma uleví členům rodiny od respiračních problémů .

Jak odhalit skrytý půvab Růže z Jericha?

Naplňte ozdobný talíř vlažnou vodou a na pohled suché rostlinné klubko do něj položte. Již po pár minutách se stanete svědky počínajícího zázraku a do druhého dne se rostlina probudí ze svého spánku. Jakmile se Růže z Jericha zcela rozvine, odlijte přebytek vody a nechejte ponořeny pouze kořeny . Pouštní růže vám bude dělat radost několik dní. Po 5 až 8 dnech ji vyndejte z vody, nechejte vyschnout a uložte ji k několikatýdennímu spánku . Až znovu zatoužíte po její „společnosti“, celý proces zopakujte. Jak Růži z Jericha oživit – na to se můžete podívat v našem videu .

Zboží obsahující tento produkt

Kategorie produktu