Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

SleepWell
Pro lepší spánek

Hodnocení (97 %)
Potíže se spánkem jsou jedním z nejčastějších problémů dnešní doby. Nespavost může ovlivnit celkovou pohodu člověka, ale i jeho schopnost zvládat běžné denní aktivity včetně pracovního procesu. SleepWell obsahuje unikátní komplex přírodních látek, které normalizují psychický stav, snižují napětí, přispívají k relaxaci a napomáhají k lepšímu usínání a celkové kvalitě spánku. Celý popis
  = 60kap.        
  = / dávka

Složení

 • Kozlík lékařský extrakt 4:1 (Valeriana officinalis L.) … 250 mg
 • Meduňka lékařská extrakt 10:1 (Melissa officinalis L.) …  250 mg
 • Šanta kočičí prášek (Nepeta menthoides) … 200 mg
 • Magnolie extrakt 10:1 (Magnolia officinalis) … 100 mg

Účinky

Hlavní složky obsahují látky, které podporují délku a kvalitu spánku prostřednictvím několika různých mechanismů. Aktivní komponenty se podílejí na celkové relaxaci organismu a snížení stresového napětí. Kozlík lékařský má mírné sedativní a hypnotické vlastnosti, přičemž jedním z možných mechanismů spánkových účinků je stimulace receptorů GABAA, které jsou odpovědné za inhibiční (tlumivý) účinek v centrálním nervovém systému. Meduňka lékařská pak snižuje stresové napětí, má anxiolytické účinky a zároveň zlepšuje kognitivní výkon i náladu. Šanta kočičí obsahuje terpenové látky, zejména nepetalakton se zklidňujícími účinky. Extrakt z magnolie je bohatý na biofenolické sloučeniny magnolol, honokiol a obovatol, které uvolňují svalové napětí, působí anxiolyticky a zvyšují aktivitu kyseliny gama-aminomáselné (GABA), a tím podporují celkovou relaxaci organismu.

Způsob užití a dávkování

Doporučená denní dávka produktu je stanovena na 2 kapsle denně. Kapsle užívejte 20-30 minut před spánkem. Dávku zapijte dostatečným množstvím vody (cca 200 ml). Neužívejte před činnostmi vyžadujícími zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování (řízení motorových vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách apod.).

Vedlejší účinky

Produkt není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Při léčbě specifických poruch spánku a v případě jiných zdravotních potíží je vhodné užívání tohoto doplňku předem zkonzultovat se svým lékařem.

Země původu
Související články

Zdravotní účinky

 • Zlepšuje duševní zdraví
 • Zvyšuje kvalitu relaxace
 • Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Podporuje krevní oběh
 • Zlepšuje trávení
 • Podporuje kognitivní funkce

Recenze produktu

Karolína P.
97 %
Byla jsem k tomu celkem skeptická, ale koupila jsem společně s Meduňkou a od té doby pozoruji rychlejší usínání a lépe se mi spí. Tak snad to bude fungovat i nadále.
Zdeněk V.
100 %
Používám už 3 měsíce a za mě skvělý, spím jak dudek.
Jana D.
93 %
Tyhle prášky na spaní mi pomohly na stres i na spánek. Účinky jsem pozorovala po necelých 2 týdnech, za mě doporučuji.
Klára S.
95 %
Za mě super, spokojenost.
Kája F.
100 %
Nezabraly hned, až po pár dnech se dostavil účinek. Beru pravidelně a srovnal se mi spánek a celkově se mi lépe usíná. Mohu jen doporučit.

Nevhodné pro

 • Těhotné ženy
 • Kojící ženy
 • Děti
 • Osoby trpící kardiovaskulárními nemocemi
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží