Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Spalování tuků
Dárkový balíček

Dárkový balíček „Spalování tuků“ obsahuje čisté přírodní produkty, které jsou s citem zkombinované a navzájem se podporují a doplňují. Tento dárkový balíček je skvělý pro všechny, kdo se snaží zhubnout. Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Jste ve fázi hubnutí a tvarování postavy? Mnozí z nás i přes vytrvalé úsilí v posilovnách bojují s tukovými polštářky nebo mají pocit, že jen při pohledu na čokoládu přiberou další kilo. Spalujte účinně tuky s naším Dárkovým balíčkem a zbavte se pomocí přírodních produktů, pohybu a zdravého životního stylu přebytečných tukových zásob. Spalování tuků může být zábavné – do Dárkového balíčku jsme vložili ty nejlepší přírodní produkty pro snazší hubnutí. Podarujte jím někoho, kdo se snaží zhubnout nebo si ho kupte sami pro sebe! Naleznete v něm:
  • Spirulina (100 g) – užívejte ji po ránu, ideálně 30 minut před snídaní. Tím se dostanou živiny včas do trávicího traktu.
  • BurnUp (120 kapslí) – užívejte dvě kapsle 20 minut před snídaní a dvě kapsle 20 minut před obědem. Díky tomu mohou jednotlivé složky pracovat na svém účelu.
  • Multivitamin (90 kapslí) – užívejte ho ráno během snídaně. Pamatujte na to, že vitaminy a ostatní látky v Multivitaminu se nejlépe vstřebávají v tucích.
  • Chlorella (50 g) – kombinujte Chlorellu se Spirulinou a užívejte je najednou. Jejich užíváním získáte veškeré spektrum účinků.
Dárkový balíček pro spalování tuků se bude skvěle vyjímat pod vánočním stromečkem, ale potěší i obdarovaného o narozeninách. Věnujte ho někomu, kdo se snaží zredukovat tukové zásoby ve svém těle, ale příliš se mu to nedaří. Může to být pro něho motivací, zvlášť když brzy uvidí výsledky.

Vhodné pro

  • Osoby trpící nadváhou
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží