Velkoobchodní spolupráce s Botanic.cz

Máte kamennou prodejnu a nebo internetový obchod a chtěli byste rozšířit svůj sortiment? Udělejte si velkoobchodní registraci na Botanic.cz a napište nám něco o sobě. Jakmile registraci schválíme, uvidíte velkoobchodní ceny po přihlášení do vašeho účtu a můžete pohodlně objednávat na e-shopu. Jaké máte možnosti?

Prodej našeho zboží

Tou nejjednodušší možností je, že budete prodávat naše výrobky, které od nás nakoupíte za velkoobchodní ceny.

Prodej našeho zboží pod Vaší značkou

Naše produkty, Vaše značka. Podle Vašeho přání vyrobíme etikety s Vaší značkou a zboží budete prodávat ve Vašich vlastních obalech, s Vaším logem.

Prodej surovin

Veškeré produkty, které nabízíme na našem webu, máte možnost koupit jako surovinu v jednom velkém pytli a její další zpracování je pak čistě na Vás. Máte zájem o surovinu, kterou nemáme v nabídce? Žádný problém! Napište nám, nebo zavolejte uvidíme, co se dá dělat.

Zakázková výroba

Další možností je zakázková výroba. Tedy, Vy si řeknete co chcete a my to pro Vás vyrobíme. A co vše umíme? Celý proces pro Vás můžeme zajistit komplet, nebo jen jeho část, kterou od nás potřebujete.
  • Míchání směsí - Má být Vás finální produkt z více než jedné suroviny? Žádný problém. Zajistíme míchání směsi. Pokud si nejste 100% ve složení směsi, i s tím Vám umíme poradit.
  • Kapslování - Máte surovinu a potřebujete ji dostat do kapslí? Rádi to pro Vás uděláme.
  • Nabalení produktů - Surovinu navážíme/kapsle napočítáme do balení v množstvích, jakých si budete přát. Používáme klasické stand up obaly, nebo “lékovky”.
  • Blistrování - Další možný způsob, jak nabalit již hotové kapsle.
  • Lepení etiket - Na obaly nalepíme etikety, které umíme také jak navrhnout, tak vytisknout.
  • Pomoc s legislativou - Popisek na štítku u každé bylinky podléhá legislativě. I s tou Vám umíme pomoci. 

Výhody velkoobchodní spolupráce s Botanic.cz

  • Unikátní sortiment
  • Velká marže pro Vás
  • Rychlé vyřizování Vašich objednávek

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na velkoobchod@botanic.cz nebo +420 487 989 227, rádi Vaše dotazy zodpovíme. Je Vám vše jasné? Pak na nic nečekejte a udělejte si u nás velkoobchodní registraci. Někdo z nás registraci ověří a pokud bude vše v pořádku, tak také schválí. Pak se s Vámi spojíme a naše spolupráce může začít. Těšíme se na Vás!