Stévie sladká - Sladidlo, Extrakt z listů 98% (RA95%) v prášku PROMO balení
Stévie sladká - Sladidlo, Extrakt z listů 98% (RA95%) v prášku PROMO balení
Stévie sladká - Sladidlo, Extrakt z listů 98% (RA95%) v prášku PROMO balení

Stévie sladká
Sladidlo, Extrakt z listů 98% (RA95%) v prášku PROMO balení

Stevia rebaudiana, stevia rebaudiana extrakt, stevioside koncentrát
Produkt z Číny

Varianta: 50g
Objednejte do 16:00 a doručíme v úterý 24.10.
399 Kč 299 Kč
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Stevia rebaudiana, jak již napovídá její český název Stévie sladká je přírodní sladidlo a nabízí se jako mnohem zdravější alternativa řepného cukru a jiných sladidel. Stévie je zhruba půl metru vysoká bylina původem z jihoamerické Paraguaye. Patří do rodu Stevia. Charakteristickým znakem je mírně chlupatý stonek porostlý listy podobnými mátě. Kvete drobnými bílými kvítky trubkovitého tvaru. Plodem je hnědá ochmýřená nažka, která se snadno rozšiřuje za pomoci větru. Původem je z tropických a subtropických oblastí Jižní a Střední Ameriky.
Tento extrakt je čistý, vysoko koncentrovaný Stéviový cukr v praktické práškové, lehko rozpustné formě. Neobsahuje žádné příměsy. Sladidlo je přibližně 400 násobně sladší než běžný cukr, přičemž neobsahuje žádné kalorie. Tento koncentrát má příjemnou sladkou chuť v porovnání s levnějšími variantami, hlavně díky vysokému obsahu steviosidů.
Výhody
nulovou kalorickou hodnotu, je tedy vhodný do diety. Je vhodný i pro diabetiky. Je to přírodní produkt, neobsahuje žádné chemické příměsi. Denní dávku 131 gramů cukru nahradíte pouze 0,5g steviosidu. Až 410x sladší než cukr = téměř stejná cena. Pomáhá udržovat v rovnováze cukr, má nulový glykemický index. Stevie je bohatá na vitamíny A a C a celou řadu minerálních látek. Výborná chuť!
Složení
100% Extrakt z rostliny Stevia rebaudianas obsahem 98% steviosidů. Bez alkoholu, barviv, vůní, příchutí a konzervačních látek.
Porovnání stévie a cukru