Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Vitamíny

Dodáme tělu potřebnou dávkou antioxidantů a posilníme ho v období viróz. Dokážeme lépe odolávat negativnímu působení vnějších vlivů.
Podkategorie a filtr
Lidský organismus potřebuje pro své správné fungování vitamíny, které získáváme nejčastěji z přírodních zdrojů. Čím rozmanitější stravu přijímáme, tím stoupá šance, že dodáme tělu všechny potřebné vitaminy. Nelze říct, jaký vitamín je nejdůležitější. Obecně se nejvíce hovoří o vitaminu C, zvláště ve spojitosti s imunitním systémem. Neméně důležité jsou i vitaminy skupiny B a vitaminy s antioxidačním působením.

Vitaminy ve formě doplňků a extraktů

Náš organismus si kromě vitaminu D a K nedokáže vyrobit vitaminy sám. Do svého jídelníčku bychom měli zařadit dostatek ovoce a zeleniny, popřípadě zajistit přísun vitamínů přírodními doplňky a rostlinnými extrakty. Nedostatek vitaminů může narušit přirozenou rovnováhu těla. Vitaminy bychom měli užívat celoročně, zejména v období viróz nebo v prašném městském prostředí. Zapomínat bychom neměli na vitaminy rozpustné ve vodě (vitaminy C, H a skupiny B) ani v tucích (A, D, E, K).