Butea superba
Prášek z kořene

Butea superba obsahuje fytotestosteron, který Vás nabudí k milostnému aktu. Mějte z milování opravdu silný prožitek a nezklamte svou partnerku. Prášek z kořene bude Vaším životabudičem a navíc Vás ochrání před kardiovaskulárními nemocemi. Celý popis
  = 50g        
  = / dávka

Popis rostliny Butea

Vinný keř původem z Thajska – to je Butea superba, která roste také ve Vietnamu a v Indii. Domorodí obyvatelé v Thajsku ji využívali zejména jako lék proti erektilním dysfunkcím, neboť má afrodiziakální účinky. Tato thajská viagra dorůstá výšky až 15 metrů a patří mezi pomalu rostoucí dřeviny. Borka neboli odumřelá, povrchová vrstva kmínku, má šedou barvu. Mladé listy jsou pokryté hedvábným chmýřím a starší listy jsou kožovité. Velké žluté, oranžové nebo červené květy tvoří husté převislé hrozny a kalichy květů jsou zvonkovité. Nevydávají žádnou vůní a nalézá se v nich mnoho nektaru. Květy opylovávají ptáci. Semeník obsahuje 2 vajíčka, plody dorůstají 10 cm a v horní části plodu se nachází 1 semeno. Dřevina Butea se vyskytuje v sezónně suchých lesích, v oblastech ve výšce 1 000 až 1 200 metrů nad mořem.

Co v Butee nalezneme?

Nejcennější z hlediska živin jsou kořeny Butey, které obsahují nejméně 15 bioaktivních látek: fytosteroly a flavonoidy. Fytosteroly patří do skupiny sterolů a nacházejí se pouze v rostlinných buňkách. Jejich velkým plusem je to, že bojují proti vysoké hladině cholesterolu a kardiovaskulárním onemocněním. Flavonoidy, jinak nazývané bioflavonoidy nebo vitamin P, působí antioxidačně a účinkují blahodárně na cévy. Chrání buňky před volnými radikály a poškozením. V kořenech se dále vyskytuje přírodní fytotestosteron, který reguluje sexuální sílu mužů.

Účinky Butey

Butea zvyšuje množství testosteronu v krvi a zlepšuje krevní oběh v pohlavních orgánech. To má za důsledek, že muži v posteli podají delší výkon. Tato rostlina podporuje zdravý sexuální život a prožitek z milostného aktu. Zvyšuje citlivost pohlavních orgánů, produkci spermií a sebedůvěru při sexu. Pokud bychom se zaměřili i na jiné oblasti zdraví, zjistili bychom, že si Butea poradí se škodlivým cholesterolem, předchází vzniku kardiovaskulárních onemocnění a působí pozitivně na prostatu. Dokáže urychlit zotavení po předešlém pohlavním styku a pomáhá s obnovením touhy. Celkově podporuje fyzickou zdatnost a jitří sexuální smysly. Kdo touží po lepší potenci, ten by měl vpustit Buteu do své ložnice!

Vedlejší účinky užívání

Butea nevykazuje žádné nežádoucí účinky. Prášek z kořene této rostliny byste ale neměli užívat s jinými léky nebo potravinovými doplňky na poruchu erekce, popřípadě jestli trpíte srdečními problémy. Pokud se potýkáte s nějakými zdravotními problémy, zkonzultujte užívání Butey se svým lékařem. Nevhodná je pro těhotné a kojící ženy.

Jaká dávka je ta správná?

Denní dávku za žádných okolností nepřekračujte. Denně si dopřejte 1 – 2 gramy. Toto množství si rozdělte na 3 dávky a užívejte je vždy před jídlem.

Jak nejlépe užívat?

Prášek nasypte do sklenice s vodou, zamíchejte a vypijte. Přimíchat ho můžete také do jídla, například do kaše, jogurtu nebo jiného podobného pokrmu. Pokud si rádi děláte Smoothie, můžete Buteu přidat do tohoto zdravého koktejlu.

Země původu
UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Climbing Palas, Flame of the Forest, Red kwao krua, Creeping butea, Butea gum tree, Kinobaum, Lackbaum, Butea superba

Podobné zboží