Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Moringa jako elixír života

Doba čtení: 2 minuty, 14.března 2018, Děje se na Botanicu

Rostoucí moringa

Lidský organismus by nemohl správně fungovat bez dostatku vitaminů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů. Věděli jste, že existuje rostlina, která je skvělým výživovým doplňkem a dodá tělu tyto všechny potřebné bioaktivní látky? Přezdívá se jí Zelený diamant a v jejích listech se skrývá cenný poklad. Představme si výjimečnou stromovou rostlinu, která je významným adaptogenem – právě teď přichází na scénu Moringa olejodárná!

Himalájský zázrak v bio kvalitě!

Hrst moringy

Moringa má nezastupitelné místo v lidovém léčitelství. Tato himalájská rostlina se postupem času rozšířila do teplých oblastí a zpracovávají se z ní kořeny, listy a plody. Moringa působí příznivě na celý organismus a zásobuje ho nezbytnou energií. Na Botanicu jsme ani tentokrát nezaháleli a přinášíme Vám Moringu v bio kvalitě! Moringa celkově zkvalitní Váš život a podpoří Vaše duševní zdraví. A kdo v dnešní uspěchané době nepotřebuje povzbudit? Prášek se hodí pro všechny generace lidí a pro osoby s jídelníčkem chudším na bílkoviny a živiny.

Moringa omladí Váš organismus

Až poznáte přínos Moringy, nebudete se s ní chtít již rozloučit! Rostlina má výrazné antioxidační vlastnosti a zpomaluje stárnutí organismu bojem proti volným radikálům. Odbourává nahromaděný stres a posiluje činnost imunitního systému, což oceníte v období chřipek a viróz nebo v rekonvalescenci. Pomáhá harmonizovat trávení, posílit Váš zrak a odstranit nadměrné chutě k jídlu. Obsahuje tolik vápníku, že snižuje riziko rozvoje osteoporózy. Ne nadarmo je Moringa významným a leckdy jediným zdrojem živin afrických obyvatel.

Když Moringu, jedině z Botanicu!

Prášek z moringy

Tým Botanicu neustále hledá cesty, jak zlepšit Vaše zdraví. Moringa nám padla hned do oka a rozhodli jsme se, že zařadíme do stálé nabídky prášek z listů. A volba to byla skvělá! Znečištěné prostředí a nadmíra stresu oslabují naše tělo a Moringa je odpovědí na otázku, čím stimulovat své fyzické a duševní zdraví. Prášek nemusíte nijak dále zpracovávat – pouze ho rozmícháte ve vodě či Smoothie a vypijete. Můžete ho užívat během náročného období nebo jako prevenci.

Úchvatná fakta o Morinze

Moringu bychom mohli směle označit jako rostlinu s nejvyšším podílem vitaminů na Zemi. Zajímavé jsou informace, že prášek z listů obsahuje 7x více vitaminu C než pomeranč, 15x více draslíku než banán a 46 silných antioxidantů. Nalezneme v ní také rostlinný hormon zeatin, který usnadňuje vstřebávání živin do buněk. Využijte životodárnou sílu z Moringy a přestaňte se trápit únavou, stresem a civilizačními nemocemi!

Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
Doba čtení: 2 minuty, 14.března 2018, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další