Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Tropická Vilcacora pro silnou imunitu a pevné zdraví

Doba čtení: 2 minuty, 19.června 2018, Děje se na Botanicu
Rostline Vilcacora v přírodě
By Vangeliq.petrova [GFDL or CC BY-SA 4.0], from Wikimedia Commons

Už jste někdy slyšeli o rostlině s přezdívkou „Kočičí dráp“? Pokud ne, nenechte si ujít článek o liáně Vilcacora, velebenou jihoamerickými indiány, která si vysloužila kočičí přízvisko podle háčkových trnů na svém stonku. Tato peruánská rostlina skrývá pod zemí hotový poklad. Její kůra obsahuje cenné přírodní látky, o kterých si nyní povíme více informací. Vsadíme se, že budete účinky Vilcacory stejně uchváceni jako my!

Nevšední rostlina pro Vaši dobrou kondici

Člověk z kmene Yagua hrající na foukačku
By JialiangGao www.peace-on-earth.org [GFDL or CC BY-SA 4.0], from Wikimedia Commons
 
Ve vlhkých tropických lesích amazonského pralesu šplhá po kmenech stromů liána Vilcacora. Již domorodí indiány jí ošetřovali hluboká poranění a používali ji na kloubní onemocnění. Pravdou zůstává, že Vilcacora regeneruje pohybový aparát a působí protizánětlivě. Na Botanicu Vám rádi přinášíme tradiční i netradiční byliny a Vilcacora nás zaujala natolik, že jsme si ji nechtěli nechat pro sebe. A nezapomeňte o ní povědět také svým přátelům a známým!

Kočičí dráp Vám pomůže v boji proti nemocem

Alkaloidy v kůře liány Vám nabudí organismus a její antioxidanty Vás dlouhodobě udrží ve skvělé fyzické kondici. Prášek z této rostliny je výbornou prevencí proti rozvoji civilizačních chorob, které se mohou dotýkat každého z nás bez ohledu na věk. Zničte ve svém těle volné radikály, jež mohou způsobit v těle neplechu a urychlit Vaše stárnutí. Vilcacora Vás navíc podrží v boji proti infekcím a až o 60 % zefektivní Váš imunitní systém. To se hodí zejména v zimním období nebo při rekonvalescenci po nemoci. Potřebujete více důvodů, proč Vilcacoru vpustit do svých životů?

Vilcacora na Botanicu nesmí chybět!

Prášek Vilcacora z kůry Botanic

V e-shopu Botanicu jsme nově zařadili do nabídky prášek z kůry Vilcacory. Nemusíte se zabývat složitou přípravou – jednoduše rozmícháte prášek ve vodě a vypijete. Tento nápoj si můžete připravit kdekoliv, kde máte při ruce sklenici nebo pet lahev s vodou. Vilcacoru můžeme doporučit lidem se zdravým životním stylem, osobám žijícím ve znečištěném prostředí i seniorům s bolestmi kloubů a sklerózou. Sami Vám můžeme potvrdit, že prášek z kůry rostliny funguje na výbornou!

Není nad to vyzkoušet Vilcacoru osobně

Příroda nás na Botanicu stále něčím překvapuje. Přidejte se k nám do party a vyzkoušejte Vilcacoru na vlastní kůži. Někteří odborníci uvádějí, že má protinárodové účinky. Ať už věříte v moc bylin nebo jste spíše skeptici, Vilcacora Vás přesvědčí o tom, že i taková nenápadná liána, která splývá s okolní přírodou deštného pralesa, může mít mimořádný přínos pro Vaše zdraví.
Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
Doba čtení: 2 minuty, 19.června 2018, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další