Brahmi na mozek, ale i nervy

Pomůže naší paměti, soustředěnosti, ale také intelektu.

Drobná rostlinka, velké účinky

Víte, jak se říká - Co je malé, to je hezké? U Brahmi by se mělo říkat - Co je malé, to je účinné. Tato drobná indická rostlinka se totiž pyšní skvělým působením na naši centrální mozkovou a nervovou soustavu. Hodí se tak pro managery, studenty, osoby s náročným zaměstnáním a mnoho dalších skupin, které se nejlépe naleznou v následujících účincích, které je vhodné si zmínit.

Problémy s pamětí

Brahmi dokáže zvýšit míru paměti díky svým látkám a působení na mozek. To se hodí především studentům, nebo osobám, které se potřebují učit.

Častý stres

Projasnění vnímání, které Brahmi způsobuje, pomáhá zvládat každodenní situace a stres, který na mnoho z Vás číhá.

Nedokrvování periférií

Účinky této bylinky zlepšují prokrvení a mikrocirkulaci v cévních kapilárách. Tím se celkově zvyšuje prokrvení periférií.

Problémy s koncentrací

Největším přínosem Brahmi je právě zlepšená koncentrace. Člověk se cítí více zabraný do práce a skvěle filtruje okolní jevy, které ho často rozptylují.

Deprese

Občas je toho na nás moc, přichází deprese. Díky svým látkám Brahmi projasní den a tím často zažene deprese, které nás zužují.

Nemocný mozek

Brahmi dokáže zlepšovat aktivitu v mozkových buňkách. Díky tomu je často podpůrnou léčbou například u Alzheimerovi choroby.

Jaké Brahmi je pro Vás nejlepší?

Nespokojíme se s minimem. Tak by mohla znít obhajoba na otázku, proč máme celkem tři formy Brahmi. Je to však mnohem promyšlenější. Každá forma je totiž vhodná pro trochu jiné užití a trochu jinou situaci. Někdy se nám hodí kapsle, jindy zase prášek. Záleží především na Vás. Teď se asi ptáte sami sebe - No ale jaká forma je nejlepší pro mě? Skvělá otázka, která si zaslouží dobrou odpověď. Pojďme si všechny formy projít a něco si k nim povědět.

Top
Extrakt 5% bacosidů v kapslích
Extrakt 5% bacosidů v prášku

Extrakt 5% bacosidů v kapslích

Extrakt v kapslích je nejoblíbenější variantou, jakou máme. Je velmi účinný a především - jeho účinky jsou znát již při prvním požití, což je velká výhoda. Zároveň se kapsle lehce užívají a dávkují. Jedna kapsle představuje jednu dávku.

Pro koho je forma vhodná?

Tato forma se skvěle hodí pro studenty, ale i managery a jím podobné. Rychlé účinky do několika desítek minut projasní paměť, což umožňuje ambulantní užívání. Ocení jej především ti, kteří se nechtějí zaobírat s odměřováním a ostatními zbytečnostmi.

Koupit kapsle

Jak užívat kapsle extraktu

1 Kapsle extraktu 5% bacosidů se užívá jednou denně

2 Kapsli zapijeme dostatečným množstvím vody

Extrakt 5% bacosidů v prášku

Prášek je druhou nejlepší formou, kterou nabízíme. Podobně jako extrakt v kapslích, i zde se můžeme těšit na rychlé účinky, které ocení jistě každý. Prášek je dobře rozpustný a nemá jinak odpudivou chuť.

Pro koho je forma vhodná?

Forma se více hodí pro ty, kteří si chtějí dávkovat Brahmi sami. Nevadí jim odměřování a rozmíchávání. Prášek se může přidat i do jídla. Vhodné pro studenty, osoby s problémovou pamětí, managery a další.

Koupit extrakt

Jak užívat extrakt

1 Dávkujte 0,5 - 0,7 gramů denně

2 Extrakt rozmíchejte v 300 ml vody a vypijte

Velký potenciál v malém vydání

Stále jsme Vás nepřesvědčili, že je Brahmi to pravé? Brahmi, neboli Bacopa monnieri, je indická bylinka, která se pyšní více než třem tisícům let užívání. Jedná se o drobnější plazivou rostlinu dorůstající délky kolem 30cm. Její užívání je spjato s tak zvanou Ajurvédskou medicínou, což je jedna z nejstarších medicín na světě. Takže znovu - proč právě Brahmi?

Vše, co bylo dobré pro lidi po 3000 let, je dobré i pro nás dnes. Na povzbuzení mysli, koncentrace a paměti si lidé často dávají kávu. Kávu, která má na mozek poměrně tvrdý dopad a tělo se s jejími účinky dlouho vyrovnává. Stejně tak se užívají i různé nápoje a přípravky. My říkáme - NE. Proč bychom nemohli užívat to, co naši předkové po tisíce let, proč bychom nemohli užívat právě Brahmi? Jedná se o přírodní produkt bez vedlejších účinků s jednoznačně dobrým vlivem na náš mozek a nervovou soustavu.

A to je vše? Taková otázka jistě vyskočí mnoha lidem v hlavě. Ne, to není vše. Léčivé účinky Brahmi mají mnoho dalších výhod, jakým je například šetrnost k organismu. Stejně tak zvyšuje imunitu a působí jako mozkový nutriet. Tyto důvody snad postačí každému. Zkrátka a dobře - není důvod se Brahmi bát, ale je spousta důvodů jej užívat.