Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Předání daru do Domova seniorů Jablonecké Paseky

Doba čtení: 2 minuty, 13.září 2021, Děje se na Botanicu

Lidé si musejí pomáhat a naštěstí se český národ dokáže semknout a pomoci ostatním. Do pomoci potřebným jsme se s elánem a nadšením pustili i my! Rozhodli jsme se pro podporu rizikové skupiny – seniorů, protože právě lidé v důchodovém věku jsou nejvíce zranitelní, mají za sebou těžký život a potýkají se s různými zdravotními problémy i samotou.

Proč jsou senioři rizikovou skupinou?

Senioři potřebují pomoct nejen v době koronaviru, ale takřka po zbytek svého života. Jejich organismus se hůře popasuje s onemocněním Covid-19 i dalšími virovými a infekčními onemocněními. Trápí je často oslabená imunita, cukrovka, vysoký krevní tlak a chronické onemocnění dýchacích cest a kardiovaskulárního systému. Ne všichni senioři si však mohou dovolit zdravé produkty, které by podpořily jejich zdraví. Zvláště v období koronaviru a v chřipkové sezóně musejí mít pravidelný příjem vitamínů a minerálů.

Přírodní dary pro seniory od Botanicu

Botanic nabízí svým zákazníkům přírodní produkty. Jsme si ale dobře vědomi toho, že ne každý si může ze svého důchodu zakoupit náš sortiment a pravidelně si ho objednávat. Vzhledem k současné koronavirové krizi jsme se rozhodli podpořit seniory a předali jsme hodnotný dar do Domova seniorů Jablonecké Paseky. Chtěli jsme jim pomoci v dnešní složité době a přivezli jsme jim následující produkty z Botanicu v celkové hodnotě 5 648 Kč:

Všechny přírodní produkty a Růže z Jericha jsme odevzdali personálu Domova seniorů Jablonecké Paseky, který je následně rozdělí mezi potřebné.

Oživlý projekt Botanic.cz pomáhá

Projekt Botanic.cz pomáhá je naším smysluplným počinem pro lidi a skupiny osob, které si to zaslouží. Tento projekt jsme vytvořili v roce 2020, kdy se kolem nás všech dějí události a okolnosti, které nemůžeme ovlivnit. Obyvatelé celé planety se potýkají s různými omezeními, ekonomickou recesí a nejistotou, co bude dál. Uvědomujeme si, že mnoho lidí potřebuje naši podporu, proto jsme založili tento projekt. Budeme si vážit Vašich doporučení na pomoc druhým.

Přidejte se i Vy k pomoci ostatním. Nemusí jít o žádné hodnotné dary; senioři ve Vašem okolí ocení i Váš čas, upřímný zájem, pohlazení po tváři a podporu. Nikdo nechce být ve stáří sám a měli bychom si vážit seniorů, kteří pro nás udělali za svého života spoustu přínosných věcí.

Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
Doba čtení: 2 minuty, 13.září 2021, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další