Jak nejlépe zvládnout začátek školního roku?

20.října 2017, Poradna

Třída

Školní rok již odstartoval a děti se vrátily zpět do školních lavic. Zejména první týdny jsou však pro školáky náročné. Prázdninovou pohodu vystřídají nové povinnosti a školáci si postupně musejí zapamatovat značný objem učiva. Jak zvládnout školní režim a začátek školního roku? Přinášíme neocenitelné tipy pro rodiče i samotné studenty.

S učivem pomohou bylinky a extrakty

Na začátku školního roku je na žáky a studenty vyvíjen tlak, aby se brzy dostali do toho správného tempa, soustředili se a spolupracovali s učiteli. Ne vždy to ale studenti zvládají podle představ kantorů a rodičů. Pokud se i Vaše dítě potýká s problémy s pozorností a nedokáže se naučit školní látku, na začátku i během školního roku mu pomohou klasické bylinky a jejich extrakty.

Bylinky působí okamžitě i dlouhodobě

Bylinky a extrakty se pohodlně užívají v kapslích, prášku nebo se z nich vaří výluhy a čaje. Ceněné jsou zejména pro okamžitý i dlouhodobý účinek. Některé byliny mají tu moc, že zlepšují schopnost učení, podporují správné fungování mozku a zvyšují duševní výkonnost a paměť. Studenti pociťují s bylinkami více energie a lépe se soustředí na výklad učiva.

Byliny se pohodlně užívají

Jestliže uvažujete o bylinných produktech pro své studující dítě, oblíbené jsou zejména extrakty z bylin, které se konzumují v minimálním množství a vyznačují se stejnou silou jako několikanásobně vyšší množství bylin. Stejně skvěle poslouží i sušené a drcené byliny, které stačí zalít horkou vodou, nechat vylouhovat a odvar vypít.

Bylinky pro zlepšení soustředění a výkonnosti

Pokud žáky a studenty čekají testy nebo zkoušky a potřebují zlepšit okamžité soustředění, výborný výkon podají po užití extraktů z Brahmi, Gotu koly, Ženšenu nebo Guarany. Brahmi aktivuje mozkovou činnost, pomáhá od nespavosti a zbavuje organismus neklidu. Gotu kola je po tisíciletí součástí tradiční čínské medicíny a posiluje paměť, pozornost a soustředění. Ženšen působí blahodárně na psychiku, zlepšuje koncentraci a stimuluje centrální mozkovou soustavu. Guarana pomáhá zvládnout náročný den a podporuje myšlení, paměť a vnímání.

Bylinky a extrakty se ale vyplatí brát pravidelně, abyste zajistili jejich dlouhodobý účinek. K tomu nejlépe poslouží extrakty z Brahmi, Gotu koly, Ginkgo biloby. Ginkgo biloba je známá tím, že prokrvuje mozek a posiluje paměť. Tongkat Ali odstraňuje chronickou únavu a celkově povzbuzuje organismus. Pro zesílení účinků bylin Vám doporučujeme zkombinovat Guaranu s Kolou nitida či Brahmi. Kola nitida stimuluje centrální nervovou soustavu, eliminuje dopady stresu a přirozeně vás nabudí k většímu výkonu.

Učení

Bylinky vs. farmakologika

Možná Vám teď vyvstala na mysl otázka, jak jsou na tom bylinky v porovnání s farmakologiky? Bylinky a extrakty v tomto případě vycházejí podstatně lépe. Bylinky jsou na rozdíl od léků přírodními produkty a přirozeně stimulují lidský organismus. Vynikají dobrou kvalitou, zejména pokud je zakoupíte v e-shopu, který dbá na jejich čerstvost.

Bylinky a extrakty mohou studenti užívat bez obav. Stačí dodržovat doporučené denní dávkování a pocítí jejich přínos pro své tělesné a duševní zdraví. Školní povinnosti již nebudou pro studenty noční můrou a úspěšně se s nimi popasují.

Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
20.října 2017, Poradna
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další