Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Předání daru do Nemocnice Jablonec nad Nisou

Doba čtení: 2 minuty, 30.srpna 2021, Děje se na Botanicu

Koronavirová doba zasáhla všechny bez rozdílu. Troufáme si tvrdit, že nejvíce vytíženými pracovníky je zdravotnický personál, který dává všanc své zdraví při každodenním kontaktu s nakaženými pacienty. Botanic na nic nečekal a rozhodl se podpořit tuto rizikovou skupinu a pomoct jim v dnešní složité době. Jakou formou naše pomoc probíhala?

Proč jsme zvolili pomoc zdravotnickému personálu?

Zdravotnický personál stojí v tzv. první linii. Pro někoho jsou to pouze anonymní tváře, pro nás však lidé od rodin, se svými každodenními problémy a psychickým i fyzickým vyčerpáním. Zdravotnický personál si zaslouží naše i Vaše poděkování, a nezáleží na tom, jakou formou mu svou vděčnost vyjádříte. Personál v nemocnicích se stará o nemocné pacienty a rizikové skupiny, a to často ve svém pracovním volnu. V této nejisté době si nemohou mnohdy čerpat dovolenou a trávit čas se svými blízkými. A to je úctyhodné stejně jako jejich pracovní nasazení a odpovědnost ke zdraví nás všech.

Předání přírodních darů Nemocnici Jablonec nad Nisou

Botanic je e-shopem s přírodními produkty a díky svým zákazníkům si může dovolit podporovat druhé. Na pomoci se tedy nepřímo podílí i naši zákazníci. Rozhodli jsme se, že zdravotnickému personálu darujeme produkty na energii, koncentraci, soustředění i podporu jejich zdraví. Darovaný sortiment z našeho e-shopu v celkové hodnotě 5 686 Kč jsme předali personálu nemocnice, který je rozdělí mezi potřebné.

Věnovali jsme následující produkty:

Projekt Botanic.cz pro lidi v nouzi

Projekt Botanic.cz vzniknul teprve nedávno, ale hodláme si ho hýčkat po dobu, dokud to sami zvládneme. Jeho záměrem je pomáhat lidem v nouzi a rizikovým skupinám. Jako mladá generace lidí si uvědomujeme, že se kolem nás dějí věci, které nemůžeme ovlivnit. Můžeme ale zkvalitnit životy druhých a podpořit je nejen v této nelehké době. Díky tomuto projektu pomáháme ostatním a budeme rádi za Vaše tipy, jaká skupina osob nebo jací jednotlivci by potřebovali naši pomocnou ruku.

Rizikových skupin v naší společnosti je hned několik. I Vy se můžete zapojit a porozhlédnout ve svém okolí, kdo potřebuje pomoct. Ať už druhému věnujete svůj čas nebo mu darujete hodnotné věci, každá pomoc se počítá.

Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
Doba čtení: 2 minuty, 30.srpna 2021, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další