Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Lukáš Rojek

Lukáš Rojek

Výroba, Obchod, Produkty a jejich kombinace | Jediný jednoduchý den byl ten včerejší | V Botanicu od 08/2016 | Oslovujeme, voláme: Lukáši


Práce, neustálé vtipkování a trocha extrovertního chování? Tak to je přesně Lukáš. Ve společnosti je téměř nejmladší, ale to ho v ničem nikdy nebrzdilo. Ačkoliv jeho původní role ve společnosti Botanic byla koncipována jinak, postupem času se dostal od psaní článků až k produktům a částečnému tvoření obchodu. Pokud se přidá nějaký nový produkt, je to přesně tento člověk, který ho schválil. Na začátku roku 2018 pomáhal s rekonstrukcí nových výrobních prostor, což ho dostalo k technologiím a operativám výroby. Zvažujete svůj vlastní produkt, nebo byste chtěli navázat velkoobchodní spolupráci, je to právě on, kdo Vám s tím dokáže pomoci.

Co ho baví?

Lukáš se svými koníčky trochu vymyká ostatním členům Botanicu. Od malička ho to táhlo ke sportu a to jak bojovému, tak i těm ostatním. Rád si zajde zacvičit, zaběhat a jednou za čas vyndá z trezoru své zbraně a dojde si zastřílet. Je to pro něj odbourání stresu, jako nic jiného. Má rád dominikánský rum, vychutná si dobrý doutník a přečte si knížku.

Funkce a zodpovědnosti v Botanicu

  • Výroba - Díky škole zaměřené na strojírenství má k technologiím velmi blízko. Dokáže promyslet výrobní postupy, naplánovat posloupnosti a když náhodou něco déle trvá, najde adekvátní stroj, který tuto mezeru vyplní
  • Velkoobchod - Jelikož komunikace s okolním světem je mu za vlastní, není divu, že se zaměřuje také na velkoobchod. Pokud tedy budete někdy chtít prodávat naše výrobky, je to právě on, s kým budete komunikovat.
  • Zakázková výroba - Ne každý chce přeprodávat produkty jiných značek. Někdo chce mít svůj brand. Má skvělý nápad, ale nemá prostory, možnosti. V tom mu Lukáš dokáže pomoci. Jelikož si veškeré naše produkty děláme sami ve vlastní výrobě, umíme tento benefit poskytnout i někomu dalšímu. Opět budete komunikovat s Lukášem, který má výrobu zmáknutou.
  • Tvorba produktů - Vzhledem k celoživotní lásce k různým sportům se Lukáš dostal ke znalostem, které ho opravňují k výběru produktů, které se na náš web dostanou. Stejně tak se stará i o naše vlastní receptury, které konzultuje s mnoha odborníky.

Oblíbené produkty

Extrakt z Macy peruánské

Maca peruánská původem pocházející z Peru je po dlouhá staletí užívaná pro své účinky. Lukáš ji zařadil do svého dlouhodobého jídelníčku, jelikož mu dodává vitalitu a psychickou pohodu, která je každý den v ohrožení.

Extrakt z kotvičníku zemního

Kotvičník zemní je pro sport to nejlepší, co máme, jak Lukáš často říká. Zvyšuje mu chuť cvičit, ale především sílu a regeneraci. Dokáže totiž zvýšit vyplavování testosteronu.

Náš EnergyUp

První mix, který jsme vyprodukovali. Lukáš jej užívá před cvičením, při ospalých ránech, nebo při dlouhých cestách autem. Dokáže totiž skvěle oddálit únavu a dodat potřebnou energii. Prostě EnergyUp.

Lukášův balíček

Jelikož jsme zmínili Lukášovu slabost pro sport, je jasné, že si postavil vlastní sportovní balíček, který pomáhá ke zvýšení výkonnosti. Naleznete v něm výše zmíněné produkty plus jeden bonusový navíc. Je jím Zelená káva, která pomáhá s odbouráváním přebytečného tuku. Kdo by to nepotřeboval, že?