Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Nikola Strnadová

Nikola Strnadová


Překlady SK | Učte se češtinu a jazyky. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat | V Botanicu od 11/2017 | Oslovujeme, voláme: Nikčo


Nikča začala spolupracovat s Botanicem v listopadu roku 2017 díky jednomu portálu, na kterém ji oslovil Mejsny a nabídl ji práci překladatelky textů z českého jazyka do slovenského. V tu dobu už měla Nikča pětileté zkušenosti jak s psaní textů na různá témata, tak i s překladem textů z českého do slovenského jazyka a naopak. Její práce spočívá v překladu produktů, herbářů či magazínů z češtiny do slovenštiny. Díky této nevšední práci se Nikča dozvěděla spousty nových informací o bylinkách a jejich využití, o kterých do té doby nic moc nevěděla. Botanic nyní patří k jejímu životu a doufá, že ještě dlouho patřit bude.

Co ji baví?

Nikča je vášnivým fanouškem dobrých filmů a seriálů, na které si vždy najde čas hlavně po večerech. Jak jistě tušíte, jejím hlavním koníčkem je psaní a překládání různých textů, a proto se rozhodla studovat vysokou školu zabývající se mediální komunikací a žurnalistikou. Nyní je v prvním ročníku a věří, že se jí školu podaří dokončit. V plánu má také studium vysoké školy pedagogické, kde má za sebou první ročník studia.

Funkce a zodpovědnosti v Botanicu

  • Překlady SK - Nikča pracuje na Botanicu jako překladatelka. Jejím úkolem je tak převážně překlad produktů, které máte Vy tak rádi.

Oblíbené produkty

Ženšen pravý – Extrakt z kořene

Nikča má ráda Ženšen hlavně kvůli jeho komplexnosti. Pomáhá jí s pamětí a má také pozitivní účinky na imunitní systém.

Guarana – Prášek ze semínek

Když se Nikča potřebuje pořádně nabudit na následující den, pak sáhne po Guaraně, která ji okamžitě nastartuje na všechny nástrahy, které ji čekají.

Kontakty na Nikču