Afrodiziakální balíček - Balíček pro ni
Afrodiziakální balíček - Balíček pro ni
Afrodiziakální balíček - Balíček pro ni

Afrodiziakální balíček
Balíček pro ni

Pojďte zkusit něco nového s naším balíčkem afrodiziak. Navodí příjemnou náladu, zvýší libido a poskytnou skvělý prožitek celého zážitku. Celý popis
Tuto variantu daného zboží již nenabízíme

Bohužel, tuto variantu již nemáme skladem. Vybrat si však můžete jiné formy tohoto produktu: Balíček pro oba

Jiné formy: Balíček pro oba
Podobné produkty
Sex patří k našim životům od pradávna. Slouží k potěšení, ale i k mnohem důležitějším věcem. Proč si tedy prožitek nezpříjemnit a nezkusit nějaké z afrodiziak? Ještě lépe - proč nezkusit náš balíček afrodiziak? Poslouží i k řešení mnoha problémů. Často se stává, že vlivem poruchy, nebo menopauzy dochází k úbytku pohlavních hormonů. Díky tomu upadá chuť na sex, snižuje se libido, i sexuální vitalita. Velkou roli může hrát i stres, nadměrná fyzická aktivita, únava a další. Díky složení afrodiziak, které jsme vám připravili, budete schopni bojovat i s těmito faktory.
Co je tedy obsahem balíčku? Pojďme se na to podívat.
Jednou ze 4 bylinek je
  • Ašvaganda. Její název v překladu značí sílu. Jedná se o velmi účinnou bylinku, která se používá jako stimulant, ale i při léčbě různých sexuálních poruch.
  • Damiána je americká bylinka, která se staletí používala tamějšími kmeny ke zvýšení libida a celkového prožitku sexuálního styku.
  • Maca peruánská je svou podstatou velmi unikátní. Roste vysoko v horách. Její kořen se používá jako adaptogen. Dokáže navýšit přítomnost pohlavních hormonů v těle. Tím dopomáhá k většímu libidu, ale i vitalitě.
  • Jako poslední jsme zvolili Kustovnici čínskou. Svou podstatou jde o adaptogen, který celkově prospívá našemu tělu. Díky stabilizaci mnoha tělesných funkcí dokáže stimulovat náš organismus a přispívat tak našemu dobrému pocitu ze života.
Všechny zvolené součásti balení se dají používat jak ze zvědavosti, tak u určitých problémů. Slouží tedy pro všechny. Věříme, že s jejich účinky budete spokojeni.