Míra Jahoda

Míra Jahoda

Marketing | Žij, jako bys měl zítra zemřít. Uč se, jako bys měl navždy žít. Mahátma Gándhí | V Botanicu od 10/2020 | Oslovujeme, voláme: Míro


Míra každé ráno vstává, aby pomohl lidem odhalit zapomenuté nebo naopak teprve nedávno objevené účinky bylinek. Rád jednoduše vysvětluje složité věci a věří, že přírodní produkty pro lepší fyzické i duševní zdraví čeká skvělá budoucnost. Tým Botanicu doplnil teprve nedávno, ale má za sebou 13 let zkušeností s online marketingem, které uplatnil v celé řadě velkých i malých firem.

Co ho baví?

Marketing a podnikání na internetu ho fascinují už od puberty a věnuje jim prakticky veškerý svůj čas. Míra patří mezi lidi, kteří mají velké štěstí a můžou v životě dělat to, co je baví. Ve volném čase rád čte nebo se prochází v lese, kde poslouchá podcasty nebo zvuky přírody. O filmech a sportovních událostech si s ním moc nepokecáte, protože o nich prakticky neví. Míra rád experimentuje, zkouší nové cesty a rád plave proti proudu. Říká o sobě, že je těžký introvert, ale když se ho zeptáte na něco, co ho baví, budete mít co dělat, abyste se dostali ke slovu.

Funkce a zodpovědnosti v Botanicu

  • Marketingová strategie - Všelijaké analýzy, akční plány, jasné cíle, zkoumání potřeb zákazníků a sledování aktuálních trendů jsou něco, co Míru opravdu hodně baví a přemýšlí o nich, i když spí.
  • Marketing a reklama - Svůj široký přehled a praktické zkušenosti v mnoha oblastech marketingu využívá Míra v Botanicu každý den. On teda cihlu do ruky nevezme, ale odborník je to na slovo vzatý.
  • Webová analytika - Intuice je skvělá vlastnost, ale všeho s Mírou. Čísla a jejich správná interpretace jsou základem pro správné rozhodování.

Oblíbené produkty

Brahmi

Krev, dřina, slzy a pot. Práce v marketingovém oddělení Botanicu je extrémně náročná, takže je takřka nutností si pomáhat nějakou tou bylinkou. Pro zvýšení celkové duševní výkonnosti, oddálení pocitu únavy a podporu kognitivní funkce mozku Míra nedá dopustit na své oblíbené Brahmi. Je dost možné, že za svou bystrou paměť vděčí právě jemu.

Kolovník lesklý

Kromě notebooku, internetu a výše zmíněného Brahmi využívá Míra ke své práci ještě jednu tajnou přísadu. Tou je často opomíjená bylina Kolovník lesklý, která působí stimulačně a pomáhá překonat únavu, zvládnout stres a také zlepšit soustředění. Poslední dobou u Míry kapsle s Kolovníkem nahradily jeho oblíbené kafe.

Kratom

Míra býval vášnivým sběratelem plechovek od piva, postupem času mu ale doma došlo volné místo, tak se musel se svou sbírkou rozloučit. V poslední době zkouší sbírat prášek ze sušených listů stromu Mitragyna speciosa, který je u nás známý pod názvem Kratom. Tento sběratelský předmět je díky svým malý rozměrům k občasnému výzkumu a archivaci přímo ideální.