Dárkový balíček - Zdraví a vitalita
Dárkový balíček - Zdraví a vitalita

Dárkový balíček
Zdraví a vitalita

Produkty, které Vám dodají energii, přehledný manuál a praktické tipy, jak zvládnout den s úsměvem na tváři! Celý popis
Varianta: 1ks
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Kdo z nás balíček sestavil
Balíček sestavil jeden z nejlepších výživových poradců Pavel Petrák. Tento člen našeho týmu poskytuje kvalitní poradenství v oblasti výživy a v Botanicu je naším významným poradním hlasem. Kouzlí s přírodními produkty s takovým umem, že vždy vzniknou neotřelé a přesto účinné kombinace bylin pro Vaši vitalitu a zdraví.
Produkty v balíčku
Balíček obsahuje čtyři cenné dary přírody. Naleznete v něm tyto přírodní produkty: prášek z Mladého ječmene, Guaranu s 22 % kofeinu v kapslích, prášek ze Spiruliny a prášek z Macy peruánské. Součástí balíčku je přehledný manuál, z něhož se dozvíte praktické informace o jednotlivých produktech v balíčku.
Stručný obsah manuálu
Přibližme si, jaké zajímavosti z manuálu vyčtete. Náš výživový poradce Pavel do něj otiskl své zkušenosti a výsledkem je čtivý a přínosný manuál pro všechny naše zákazníky. Pavel nedělá nic napůl a vždy jde do každé činnosti naplno. Ostatně – přesvědčte se o tom sami!
Pavel v manuálu popisuje, jak jednotlivé produkty užívat, abyste překypovali po celý den energií. Od rána do večera se budete cítit svěže a zrealizujete s přehledem veškeré naplánované aktivity. Součástí manuálu je také příklad „Dne plného zdraví“, z něhož se dozvíte, jak odstartovat svůj den a jak zvládnout pracovní porady, přednášky a soukromé záležitosti s úsměvem na tváři.
S manuálem se naučíte, jak využít maximální sílu přírodních produktů, které působí blahodárně na Vaše zdraví a Vaši vitalitu. A kdo v dnešní uspěchané době, kdy jsou na nás kladeny čím dál větší nároky, nepotřebuje duševně a psychicky povzbudit?
Slevy od našich partnerů
V balíčku se pro Vás skrývá jedno překvapení: sleva na nákup zboží u našeho partnera! Pevně věříme, že Vás potěší slevové poukaz pro nákup v e-shopu Melvil.cz.