Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Balíček čajů
Dárkové balení

Hodnocení (93 %)
Dárkové balení s pravými čínskými čaji je to, co udělá radost milovníkům Zelených a Černých čajů. Po zalití se rozvine aroma čajových lístků a čaj se zbarví do typické žluté, zelené nebo hnědé barvy. Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Pravé čínské čaje nenahradí žádné jiné čaje ani čajové směsi. Nahlédněte s námi do tajemné a fascinující Číny a poznejte ji skrze čaje. Milovníci čínských čajů Vám budou doslova líbat ruce za čaje, které jsme uschovali do dárkového balení. Naleznete v něm čaje z Čajovníku a bez jakékoliv dodatečné aromatizace. Pochutnejte si spolu s milovníky čínských čajů z Vašeho okolí na Balíčku čajů a prožijte nevšední chuťový zážitek! Do Dárkového balení jsme uložili:
  • Jin Jun Mei Huang Ye (čínský Černý čaj 50 g) – tento tradiční čínský čaj z oblasti Wu Yi okouzlí svou medově květinovou chutí.
  • Yin Luo (čínský Zelený čaj 50 g) – lístky Zeleného čaje srolované do malých kuliček se po zalití rozvinou do krásy. Čaj obsahuje ochmýřené tipsy.
  • Střelný prach (Zelený čaj 50 g) – po zalití má nezaměnitelné aroma a intenzivní chuť s jistou dávkou trpkosti.
  • Matcha (Zelený čaj v prášku 50 g) – čaj smaragdově zelené barvy má jemnou chuť a obsahuje L-theanonové aminokyseliny.
  • Qi Men Mao Feng (čínský Černý čaj 50 g) – světle hnědý čaj má jemnou květinově čokoládou chuť.
Balíček čajů v dárkovém balení je skvělým tipem na dárek pro každého, kdo dokáže ocenit chuť kvalitních čínských čajů. Zakoupit ho můžete i sobě a podle chuti si připravit Zelený čaj nebo Černý čaj. Ručíme Vám za to, že se k čajům z balíčku budete rádi vracet.

Recenze produktu

Kamila T.
100 %
Kupovala jsem mamince, protože čaje miluje a byla velmi spokojená.
Romana U.
90 %
Super dárek.
Jana H.
90 %
Kupovala jsem pro sebe a čaje mi chutnaly.

Podobné zboží