Balíček čajů
Dárkové balení

Dárkové balení s pravými čínskými čaji je to, co udělá radost milovníkům Zelených a Černých čajů. Po zalití se rozvine aroma čajových lístků a čaj se zbarví do typické žluté, zelené nebo hnědé barvy. Celý popis
  = 1ks        
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Pravé čínské čaje nenahradí žádné jiné čaje ani čajové směsi. Nahlédněte s námi do tajemné a fascinující Číny a poznejte ji skrze čaje. Milovníci čínských čajů Vám budou doslova líbat ruce za čaje, které jsme uschovali do dárkového balení. Naleznete v něm čaje z Čajovníku a bez jakékoliv dodatečné aromatizace. Pochutnejte si spolu s milovníky čínských čajů z Vašeho okolí na Balíčku čajů a prožijte nevšední chuťový zážitek! Do Dárkového balení jsme uložili:
  • Jin Jun Mei Huang Ye (čínský Černý čaj 50 g) – tento tradiční čínský čaj z oblasti Wu Yi okouzlí svou medově květinovou chutí.
  • Yin Luo (čínský Zelený čaj 50 g) – lístky Zeleného čaje srolované do malých kuliček se po zalití rozvinou do krásy. Čaj obsahuje ochmýřené tipsy.
  • Střelný prach (Zelený čaj 50 g) – po zalití má nezaměnitelné aroma a intenzivní chuť s jistou dávkou trpkosti.
  • Matcha (Zelený čaj v prášku 50 g) – čaj smaragdově zelené barvy má jemnou chuť a obsahuje L-theanonové aminokyseliny.
  • Qi Men Mao Feng (čínský Černý čaj 50 g) – světle hnědý čaj má jemnou květinově čokoládou chuť.
Balíček čajů v dárkovém balení je skvělým tipem na dárek pro každého, kdo dokáže ocenit chuť kvalitních čínských čajů. Zakoupit ho můžete i sobě a podle chuti si připravit Zelený čaj nebo Černý čaj. Ručíme Vám za to, že se k čajům z balíčku budete rádi vracet.

Podobné zboží