Radka Kelichová

Radka Kelichová

Copywriting | Pořád je co zlepšovat | V Botanicu od 05/2016 do 12/2020 | Oslovujeme, voláme: Raduš


Raduš se do party Botanicu přidala v květnu 2016, kdy ji oslovil Mejsny, jestli by pro ně nechtěla tvořit texty. V té době již měla tříleté zkušenosti s psaním a plněním webového obsahu. Na Botanicu se zaměřuje na popisky produktů, na informace v herbáři a na články do magazínu, které si mohou přečíst všichni návštěvníci webu. Setkala se s milým přijetím a je hrdá na to, že se může spolupodílet na tomto projektu. Pronikla hlouběji do světa bylin a seznámila se s produkty, které jí byly donedávna cizí. Své získané vědomosti předává zákazníkům Botanicu a přibližuje jim blahodárné účinky produktů. Botanic je její srdcovou záležitostí a těší ji, že se její texty setkávají s kladnou odezvou. Jejím cílem je neustále se zdokonalovat a přinášet zákazníkům radost a přínosné informace. V současné době je psaní jejím velkým koníčkem a i nadále se chce této činnosti věnovat.

Co ji baví?

Nejraději cestuje po krásách české země, miluje Alpy v jejich jarní podobě a každoročně se vydává za teplem do evropských přímořských letovisek. Na svých toulkách fotí místní krásy a vytváří z nich fotoknihy. Více než sporty upřednostňuje uměleckou činnost, která se u ní projevila již v dětství: hrála na hudební nástroje, zpívala ve sboru, vytvářela rukodělné výrobky a psala pohádky pro děti a později romány pro ženy. Za svůj největší úspěch považuje vydání knihy z historického prostředí. Nejvíce ji těší, když může druhým dělat radost psaním, dárky a svou společností. O volném čase ji nejčastěji najdete s knížkou v ruce, a když je krásně, relaxuje na sluníčku. Zbožňuje kočky a doufá, že jednou si tohoto domácího mazlíčka pořídí.

Funkce a zodpovědnosti v Botanicu

  • Copywriting - Raduš se spolupodílí na obsahu webu. Vytváří texty k novým produktům a představuje nové byliny a rostliny čtenářům, zákazníkům a návštěvníkům webu. Do článků a popisků vkládá vždy kus sebe a jejím cílem je srozumitelně a lidsky informovat o všem důležitém, co se děje na Botanicu.

Oblíbené produkty

Chlorella – prášek z řasy

Když se cítí „zanesená“ a bez energie, dopřeje svému tělu detoxikační prášek z Chlorelly. Podle jejích slov ji vrátí znovu do života.

Acai – Extrakt z plodů 10:1 v kapslích

V zimním období nedá dopustit na extrakt z plodů Acai, který jí dodá pořádnou dávku vitaminu C a pomáhá jí ustát chřipkové období. A navíc své tělo posiluje antioxidanty, které ji udržují v kondici.

Chia semínka

Co by byla ranní snídaně bez jogurtu, ovoce a Chia semínek? Raduš si bez těchto semínek neumí představit začátek svého dne, neboť má pak lepší pocit, že svému tělu dala dostatek živin, vitaminů a minerálů, a navíc se cítí déle zasycená.

Kontakty na Raduš