Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Ing. Veronika Telehuz

Ing. Veronika Telehuz

Copywriterka | Život má takový smysl, jaký mu dáme. | V Botanicu od 04/2019 | Oslovujeme, voláme: Veru


Co ji baví?

Jednoznačně cestování. Veru by byla nejraději na cestách nonstop. Miluje poznávání nových míst, lidí, chutí a potravin. Tvrdí, že cestování je nejlepší a nejpřínosnější forma vzdělávání.

Veru je inženýrkou v oboru “Výživa a potraviny“. Láska ke zdravým a poctivým potravinám a výživě ji provází již dlouhá léta a je zároveň jejím největším koníčkem. Nejraději o zdravém životním stylu píše, proto pro ni práce v oblasti copywritingu pro Botanic představuje ideální spojení a moc si této příležitosti váží.

Veru miluje také práci na svých vlastních projektech a blozích. Nejčastěji ji můžete zastihnout s noťasem a dobrou kávou, protože pořád něco tvoří, vymýšlí a spisuje. Dalšími velkými koníčky jsou vaření, tvorba receptů a také focení, ve kterém se snaží neustále zdokonalovat. Pokud má náhodou volný čas, ráda si přečte dobrou knihu ohledně motivace a time managementu. V poslední době si taky velmi oblíbila poslouchání podcastů a audioknih.


Funkce a zodpovědnosti v Botanicu

  • Copywriting - Veru se spolu s ostatními členy týmu podílí na obsahu webu. Její texty si můžete přečíst v našem Magazínu a také ve Slovníku pojmů. Snaží se klást důraz hlavně na odbornost a zároveň srozumitelnost pro naše čtenáře.

Oblíbené produkty

Chia semínka

Chia semínka jsou ideální start dne. Veru je přidává do jogurtů, ovesných kaší, dělá z nich pudink a také jsou častou součástí jejích zdravých receptů. Jen těžko budete hledat lepší zdroj vitamínů, minerálů a vlákniny, kterým můžete tak snadno a rychle obohatit téměř každé jídlo.

Maté

Maté slouží Veru jako skvělá náhrada její oblíbené kávy. Obzvlášť, pokud se potřebuje koncentrovat a zbavit únavy při plnění náročného copywriterského zadání pro Botanic :-).

Kustovnice

Kustovnice čínská je další oblíbený doplněk zdravé snídaně. Zejména, když Veru čeká náročný den, nikdy nezapomene na pár sušených plodů tohoto přírodního zázraku.


Vzdělání

Inženýrka v oboru “Výživa a potraviny“.


Kontakty na Veru