Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Protein WPC 80
Bez příchuti

Dopřejte si rychle vstřebatelnou bílkovinu, která pomáhá s růstem, udržením a regenerací svalové hmoty. S WPC 80 bez příchuti to jde i bez zatížení trávení. Celý popis
  = 1kg        
  = / dávka
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Nebaví vás složitě počítat obsah bílkovin v receptech? Doplňte je pohodlně. S proteinem ze syrovátkového koncentrátu WPC 80 to zvládnete v jedné dávce denně – stačí jen rozpustit ve sklence vody a vypít. Doplněk ocení sportovci, kteří chtějí podpořit zdravý nárůst svalové hmoty nebo si svalovou hmotu udržet a dopřát jí potřebnou regeneraci. WPC 80 je také vhodný pro všechny, kteří potřebují zvýšit množství bílkovin ve stravě.

Proč jsou bílkoviny pro naše tělo nezbytné? Slouží k regeneraci buněk a vlastně by se daly nazvat základní stavební jednotkou všech tkání v těle. Oproti tukům a sacharidům také dokáží zasytit na delší dobu. Sami si bílkoviny v těle vyrobit nedokážeme, proto je musíme přijímat stravou. Nejvíce jich najdete v mase, vejcích, mléčných výrobcích, luštěninách a ořechách. Jejich nedostatečný příjem se na těle může projevit únavou, úbytkem kosterního svalstva, zhoršenou kvalitou vlasů a nehtů, otoky, sníženou imunitou i duševní nepohodou.

S WPC 80 bez příchuti podpoříte růst svalové hmoty a také její následné udržení a regeneraci. Ve složení najdete kromě bílkovin také aminokyseliny, které fungují jako stavební prvky bílkovin, včetně BCAA - rozvětvených aminokyselin zlepšujících regeneraci po fyzickém výkonu. Syrovátkový koncentrát obsahuje také minerály, imunoglobuliny, laktózu a minimální množství tuku. Díky výborné stravitelnosti nedráždí žaludek a nezpůsobuje plynatost. Ideální doplněk pro všechny, kteří sportují a uznávají zdravý životní styl. Obsah čisté bílkoviny v sušině je minimálně 75 %.

Užívání a dávkování

Rozmíchejte 35 g proteinu v 250 ml vody a užívejte nejlépe hned po fyzickém výkonu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 35 g.

Nevhodné pro

Neužívejte, pokud máte intoleranci nebo alergii na laktózu. Přípravek není vhodný pro děti do 15 let a pro těhotné a kojící ženy.

Vhodné pro

  • Sportovce
  • Fitness nadšence
Země původu

Zdravotní účinky

  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí
  • Přispívá k udržení svalové hmoty
  • Přispívá k růstu svalové hmoty

Další formy produktu

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží