Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Pavel Petrák

Pavel Petrák


Výživový specialista | Váš cíl, můj úkol! | V Botanicu od 09/2017 | Oslovujeme, voláme: Pavle


Co ho baví?

Mezi mé zájmy patří sport, příroda, cestování, rodina a samozřejmě zdravý životní styl. Přátelé o mně říkají, že jsem energický, vytrvalý, ambiciozní a empatický.


Funkce a zodpovědnosti v Botanicu

  • Odborný dozor obsahu na webu - S Pavlem konzultujeme obsah článků v magazínu a slovníku pojmů. Snažíme se, aby obsah, který na web publikujeme byl plný praktických rad a názorů a těch má Pavel díky svému povolání prakticky neomezeně. Tyto cenné zkušenosti Vám pak můžeme předávat v našich článcích.
  • Pomoc s výběrem produktů - S Pavlem konzultujeme výběr našich nových produktů. Chceme, aby jste v našem sortimentu nalezli komplexní nabídku různorodých bylinek.
  • Konzultace složení vlastních produktů - Pavel je také naši velikou oporou při vymýšlení složení našich vlastních mixů, které vždy řeší konkrétní problém. Pavel nám poradí nejen se složením, ale také s poměrem a s dávkováním jednotlivých složek, aby daná složka měla v produktu vůbec svůj význam a nebyla v něm "do počtu".


Oblíbené produkty

Acai

Tento produkt Pavel doporučuje, jelikož obsahuje velký počet antioxidantů, které jsou velmi prospěšné pro spalování tuků. Acai je i výborným pomocníkem při zvýšené hladině homocysteinu jelikož obsahuje vitamíny skupiny B. Homocystein je aminokyselina, která vzniká při normálním metabolismu u lidí a jiných savců z aminokyseliny methioninu. Odbourává se na cystein za pomoci vitamínů B. Požádejte o vyšetření svého poradce. Riziková skupina - vegetariáni a vzácné dědičné choroby.

Mladý ječmen

Mladý ječmen od Botanicu je podle Pavla (a jeho zákazníků) specifický svou zajímavou chutí za výbornou cenu v úžasné kvalitě. Výborný pomocník při detoxikaci díky svým komplexním účinkům. Pomáhá hloubkově pro stimulaci imunity a při odkyselení organismu. A jak nejlépe poznat, že jsme překyseleni? Jednoduše v lékárně zakoupíme test na moč - diagnostické proužky na změření PH.

Nopál

Nopál Pavel doporučuje pro svou úžasnou vlastnost odbourávat dlouhodobě únavu, zároveň pro doplnění vlákniny a odbourávání tuků. Například bezprostředně po jídle, kde je schopný vázat tuk a zabraňovat jeho vstřebávání a zároveň dokáže potlačit hlad.

Fitness čaj

Fitness čaj nepotřebuje žádná zbytečná slova. Zkrátka lahodná a chutná ovocná směs pro přípravu čaje, na kterém si Pavel Rád pochutná.


Pavlovi balíčky

Balíček pro zdraví a vitalitu

Balíček produktů složený na základě Pavlových dlouholetých zkušeností. Tak by se dal charakterizovat balíček Zdraví a vitalita, který je složený Mladého ječmene, Guarany, Spiruliny a Macy.

Balíček podporující hubnutí a detoxikaci

Problematika, kterou Pavel řeší prakticky na denní bázi, proto pro Vás připravil tento balíček složený z produktů podporujících hubnutí a detoxikaci. V našem týmu není nikdo povolanější, od kterého si v tomto směru nechat poradit. Součástí balíčku je také manuál sestavený Pavlem plný praktických rad a informací.


Certifikace a členství

Člen Aliance výživových poradců pro ČR, Certifikovaný výživový poradce Nutris, Certifikovaný Poradce pro sportovní výživu, Certifikovaný Odborný poradce Just a Nahrin, Člen Aliance výživových poradců pro ČR.

Certifikát poradce pro výživu Pavel Petrák


Kontakty na Pavla