Doprava ZDARMA pro objednávky s hodnotou nad 299 Kč.

Coffee Quesse
Zrnková směs 90% arabica 10% robusta

Tato směs kávy je ideální kombinací, kterou byste našli v kavárnách po celé severní Itálii. Má krásné aroma, nezaměnitelnou chuť a příjemné účinky. Celý popis
Toto zboží již nenabízíme

Vyberte si podobné zboží z nabídky níže. Děkujeme

Coffee Quesse je naše odpověď na problém nedostatku kvalitní italské kávy. Po dlouhém hledání jsme narazili na malou rodinnou pražírnu poblíž Raveny. Majitelé se o kávu zajímají od roku 1973, kdy byla založena jejich pražírna. Ačkoli používají moderní technologie, drží se tradicí. Vše dělají s láskou a vášní, věří, že skvělá káva je jediná věc, kterou člověk k dobré náladě potřebuje. Středobodem celé pražírny je pan majitel, kterého člověk na první pohled zařadí jako Itala. Právě on se stará o udržení kvality kávy.

Složení

Směs obsahuje 90% arabicy a 10% robusty. Kombinace, která je příjemně hořká a jen nepatrně kyselá. Aroma je nezapomenutelné a požitek nepopsatelný. Z každého šálku je jemně cítit ovoce, což je příjemnou změnou.

Důraz na čerstvost

Zelená zrnka pochází z centrální Ameriky a Indie. Do Itálie dorazí během několika dní, kde se na naší žádost míchají v přesném poměru. Pokaždé si necháváme dovážet jen to, co během několika málo týdnů prodáme, aby byla káva co nejčerstvější. Káva k nám dorazí do týdne od upražení.

Upozornění

Aktivní látkou v kávě je mimo jiné i kofein. Produkt tak není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Stejně tak pro děti a osoby trpící kardiovaskulárními problémy nebo vysokým krevním tlakem.

Nevhodné pro

  • Děti
  • Kojící ženy
  • Těhotné ženy
  • Osoby s vysokým krevním tlakem
  • Osoby trpící kardiovaskulárními nemocemi
Země původu
Kategorie produktu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Podobné zboží