Sortiment

Ašvaganda
Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v prášku

Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v prášku
Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v prášku
Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v prášku
Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v prášku
Extrakt z kořene Ašvagandy má podobné účinky jako Ženšen. Dodá Vám novou energii, zmírní psychické vypětí a pomůže Vám v boji proti nemocem. A navíc ve Vás probudí životodárnou a sexuální sílu – co víc si od čistě přírodního produktu přát? Celý popis
  = 20g        
  = / dávka

Hlavní přednosti

  • Působí proti únavě
  • Stimuluje imunitní systém
  • Zlepšuje koncentraci

Seznámení s rostlinou Ašvaganda

Rostlina Ašvaganda si vysloužila přezdívku „Indický Ženšen“ a má své nezastupitelné místo v Ajurvédě a v tantrických rituálech. Mimořádně se jí daří v suchých oblastech Indie a Afriky. Tato bylina tvoří keř vysoký 50 až 200 cm a pro léčebné účely se využívá zejména její kořen. Zmínku o Ašvagandě nalezneme ve starých indických spisech, kde je oslavována jako životodárný prostředek a tonikum.

Složení Ašvagandy

Extrakt z kořene Ašvagandy obsahuje minerály, aminokyseliny a širokou škálu alkaloidů, které působí převážně sedativně. Nejvýznamnější je alkaloid withanolid, jehož síla se vyrovná látkám v Ženšenu.

Účinky Ašvagandy

Ašvaganda je pomyslnou bylinou mládí, která působí stimulačně na organismus a pomáhá mu vyrovnat se se stresovým vypětím. Navrací fyzickou a psychickou vitalitu a podporuje imunitní systém. Dále kořen Ašvagandy

  • zvyšuje koncentraci a chuť na sex
  • pomáhá k normální činnosti reprodukčního systému
  • zahání pocit únavy
  • zlepšuje paměť a stimuluje funkce mozku
  • dodává organismu energii a pročišťuje ho

Vedlejší účinky Ašvagandy

Extrakt z kořene Ašvagandy není vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro děti do 6 let věku a pro osoby s nízkým krevním tlakem. Lidé s jakoukoliv nemocí by měli zkonzultovat užívání Ašvagandy se svým ošetřujícím lékařem.

Dávkování Ašvagandy

Zaujala Vás Ašvaganda a chcete zjistit, jak účinkuje? Dopřejte si denně 0,5 – 1 gram prášku (což jsou 1 – 2 odměrky).

Způsob užití Ašvagandy

Přesně odměřenou dávku Ašvagandy nasypejte do sklenice s vodou, rozmíchejte a vypijte.

Vhodné kombinace

S Ašvagandou můžete užívat i další doplňky z Ženšenu pravého, Macy peruánské a Guarany, neboť se tyto rostliny s Ašvagandou dobře kombinují a silněji účinkují.

Země původu

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Pro více informací navštivte náš herbář, nebo informace vyhledejte na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.